Plavecký kurz 2023

[neděle, 2. červenec 2023]

S nejstaršími dětmi jsme se zúčastnili plaveckého výcviku v Horažďovicích, který jsme zakončili 26. června. Děti byly moc šikovné a za odměnu si domů odnesly mokré vysvědčení. :) 


vložil: Učitelka Petra 17:41 [comment]


Návštěva nutrií

[neděle, 2. červenec 2023]

23. června jsme se vydali navštívit nutrie v Tojicích. S pitím, svačinkou a dobrotami pro nutrie jsme se ráno vydali na cestu, kterou jsme lehce zvládli. V cíli jsme si pochutnali na svačince, předali nutriím dobroty a pohráli si na dětském hřišti. Ani drobný deštík nám výlet nezkazil a do školky jsme se vraceli s veselou náladou. :) 


vložil: Učitelka Petra 17:26 [comment]


Školní výlet 2023

[neděle, 2. červenec 2023]

Ve středu 7. června nám zamávaly maminky a celá školka vyjela autobusem na výlet. Čekal nás statek Újezd nade Mží, program mláďátka a zvířátka. Viděli jsme různé zvířecí kamarády. Kachny, husy, králíky, bílou kravičku, co si s námi hrála na závody, prasátko, pštrosa, lamu, velblouda, oslíky, koně, ovečky, morčátka a další. Někteří se od nás nechali hladit a skoro všechny jsme krmili. Nakonec jsme objali veliký strom a vyslovili přání. Pohráli jsme si i na hřišti a radovali se z počasí bez deště. Sláva, nazdar výletu. Všichni máme nezapomenutelný zážitek. 

- Květa Malá 


vložil: Učitelka Petra 17:12 [comment]


Divadlo v ZŠ Vrčeň

[neděle, 2. červenec 2023]

Díky, díky, díky!

Představení v základní škole Vrčeň bylo překrásné, dojemné a milé. My, pozvané dětičky z mateřské školy jsme obdivně s otevřenou pusou sledovaly, jak to sluší rozmarné muchomůrce i celou pohádku o hodné Marušce a dvanácti měsíčkách. A my, učitelky ze školky dobře víme, jak je těžké nacvičit písničku nebo taneček. A vy, velcí kamarádi jste báječně zvládli dvě pohádky s písničkami, dlouhými texty, kostýmy, to vše s pravým hereckým zaujetím. Obdivujeme práci paní vychovatelky Šlajerové a všem vám moc děkujeme.

- Květa Malá 

Více...


vložil: Učitelka Petra 17:08 [comment]


Celé Česko čte dětem u Medvídků

[neděle, 2. červenec 2023]

V červnu přišla Medvídky, v rámci projektu Celé Česko čte dětem, navštívit maminka Milánka, paní Kotlanová. Děkujeme za příjemnou návštěvu. :) 

Více...


vložil: Učitelka Petra 17:04 [comment]


Den dětí 2023

[neděle, 2. červenec 2023]

I letos jsme oslavili Mezinárodní den dětí. Děti soutěžily v několika disciplínách - skákání v pytli, hod míčkem na cíl, zdolání opičí dráhy, skákání přes švihadlo a zkouška zručnosti prstíků při motání šňůry. Po splnění všech úkolů si děti pochutnaly na dobrém zmrzlinovém poháru. :) 

Více...


vložil: Učitelka Petra 16:56 [comment]


Na přiloženém plakátku naleznete podrobné informace k pasování předškoláků na školáky. :) 

Více...


Pasování předškoláků aneb zahradní slavnost Zvětšit obrázek

vložil: Učitelka Petra 13:25 [comment]


Vážení rodiče,

vzhledem ke zvyšujícím se nákladům bude, po dohodě se zřizovatelem, úplata za předškolní vzdělávání (školné) od 1. září 2023 činit 500,- Kč/měsíc.

Školné se netýká dětí v povinném předškolním vzdělávání (tj. poslední rok před zahájením povinné školní docházky).

                                                                    Renáta Šustrová - ředitelka školy

Více...PLÁN AKCÍ - ČERVEN 2023

[úterý, 13. červen 2023]

Na přiloženém plakátku naleznete plán akcí na měsíc červen 2023.

Více...


PLÁN AKCÍ - ČERVEN 2023 Zvětšit obrázek

Lesní pedagogika u Včeliček

[neděle, 4. červen 2023]

Pod vedením pana Kotlana jsme se vydali poznávat les. Během přednášky se děti dozvěděly, jak se správně chovat v lese, jaká zvířata můžeme v lese potkat, naučily se poznávat stromy, zahrály si několik zajímavých her a zjistily, jaké škody může v lese napáchat kůrovec, i když je to jen malý brouček. Na závěr ještě děti vyzkoušely svoji odvahu, když měly šahat do tajemných pytlíčků a hádat, co se v nich asi ukrývá.  Do školky jsme se všichni vraceli plni dojmů a také s dárečky. Magnetky a klobouky udělaly dětem velkou radost a pexeso si ve školce rádi zahrajeme. Panu Kotlanovi patří velké DÍKY za krásně připravenou a zajímavou přednášku. :) 

Více...


vložil: Učitelka Petra 19:03 [comment]


Besídka pro maminky u Medvídků 2023

[neděle, 4. červen 2023]

Třída Medvídků pozvala své milované maminky a babičky k sobě do školky. Děti upekly pro návštěvu slaný závin, vyzdobily třídu i šatnu a v den D. už se nemohly dočkat, až sláva začne. Po odpolední svačince se převlékly do svátečního oblečení a ukázaly, co trénovaly pro radost svých milovaných. Básničky, broučkové cvičení, písničky za doprovodu klavíru a zejména skladba s velikými sdrci dojala všechny přítomné. Pak následovala hostina. Zasloužili si ji všichni, hosté i účinkující. Jsme malí, ale šikovní méďové. Díky maminky a hezký svátek. 

- Květa Malá - 

Více...


vložil: Učitelka Petra 18:45 [comment]


INFORMACE - CELODENNÍ VÝLET

[středa, 31. květen 2023]

 informace naleznete na plakátku...

Více...


INFORMACE - CELODENNÍ VÝLET Zvětšit obrázek

vložil: Ředitelka Renata 11:32 [comment]


Strana 4 z 145
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 » »»
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner