Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Starosta

[2018-03-28 08:40:12]

Dobrý den Střelko,
jak jsem psal minule. Bude vypsán konkurz. A jelikož ani nevíme, kdo se do konkurzu přihlásí, nemůžeme ani dopředu vědět, kdo bude místo paní Beránkové. Osobně jsem také zastáncem čerpání z vlastních (osvědčených) personálních rezerv. Takže asi vím, kam tím míříte....

S pozdravem
Petr Mašek


posted by: Starosta

Střelka

[2018-03-21 22:05:12]

A kdopak bude místo paní Beránkové? Vedla školku úspěšně a tak budé těžké ji nahradit. Doufám že nevezme zastupitelstvo někoho úplně cizího.


posted by: Střelka

Starosta

[2018-03-06 09:34:38]

Vážení rodiče a přátelé školy,

jak jsem kdysi slíbil, budete první (resp. hned druzí po zastupitelstvu obce), kteří se oficiálně dozví, že paní ředitelka Eva Beránková ukončí svojí funkci.
Včera večer bylo ZO osobně i písemně informováno, že paní Eva Beránková ukončuje svůj pracovní poměr ve funkci ředitelky MŠ Vrčeň ke konci školního roku 2017/2018, čili ke dni 31. 08. 2018. Důvodem je plánovaný odchod do starobního důchodu (byť stále mladá, ale je to prostě tak).
V průběhu několika dalších měsíců bude tedy obcí, jako zřizovatelem školy, vypsán konkurz na obsazení místa nové ředitelky/ředitele.
Ještě se tedy úplně neloučím-e, do té doby nás všechny čeká ještě spousta práce.
Děkujeme, že využíváte naší MŠ ve Vrčeni a doufáme, že nám i do budoucna zachováte svojí přízeň.

S pozdravem

Petr Mašek
starosta obce


posted by: Starosta

Strolda

[2017-06-30 18:05:45]

Chtěl bych touto cestou poděkovat Všem těm, který se celý školní rok starali o naše holčičky. Přeji Vám všem příjemné prázdniny a v novém školním roce se na Vás budou naše holčičky zase těšit.
S poděkováním za hezkou péči o (nejen) naše holčičky se loučí rodinka Strolených.


posted by: Strolda

Strolda

[2017-06-30 18:02:08]

proč nedou přidávat komentáře?


posted by: Strolda

ředitel ZŠ Vrčeň

[2017-05-22 20:27:35]

Ve škole umožňujeme logopedickou nápravu řeči pod vedením Mgr. Petry Tuháčkové, která dojíždí do naší školy z Blatné. Bližší informace na http://www.zs.vrcen.cz.
Pavel Maršalík, ředitel ZŠ Vrčeň


Starosta

[2016-11-16 11:30:23]

Dobrý den,

paní Beránková má jmenovací dekret do konce roku 2018.
Každopádně, až se paní ředitelka rozhodne odejít do penze, tak první, koho bude o této skutečnosti oficiálně informovat, bude zřizovatel MŠ, který musí poté v dostatečném předstihu vypsat na neobsazené místo řádné konkurzní řízení, které, vč. ustanovení do funkce, trvá několik týdnů. Takže, jak jsem se níže dočetl, není to o tom někomu něco předat ze dne na den a jít domů.
Pro zajímavost uvádím, že to ani zřizovatel po nikom nechce, ani se tím nikdy nezabýval. Až ta doba nastane, starosta obce, jako statutární orgán zřizovatele, bude spolu s paní ředitelkou o této věci včas informovat širokou rodičovskou veřejnost. Zatím není potřeba nad ničím spekulovat.
Doufám, že se Vám všem naše školka líbí, že jsou zde Vaše děti rády. Stránky jsou opět krásně aktualizovány, koná se zde celá řada akcí a výletů za poznáním. Co více si přát….snad jen to zdraví, štěstí a pohodu.

Hezký den

Petr Mašek
starosta obce


posted by: Starosta

maminka

[2016-11-14 06:42:29]

Taktéž jsem slyšela, že končíte jako ředitelka a nastoupí níže zmiňovaná paní učitelka M.


posted by: maminka

[2016-11-13 22:44:14]

Dobrý den i mě bylo řečeno že skončíte s ředitelským postem a přebírá to učitelka Marie. Sama mi to řekla


posted by:

Maiova

[2016-10-12 22:23:27]

Ano, mate pravdu, zalezi opravdu na prubehu nemoci. Take si myslim, ze neni treba byt doma s kazdym \\\"prdem\\\", avsak po tom, co jsme syna cele prazdniny a zari lecili,aby mohl do skolky nas toto nemile prekvapilo. Syn tuto nemoc take absolvoval se stejnym prubehem jako uvadite.
Nemohu hodnotit, jaky prubeh melo ono ditko, jen se snazim poukazat na to, ze si na nektere veci musime davat proste pozor. Nikdo z nas nechce byt s nemocnym ditetem kdo vi jak dlouho doma.
Od doby, co muj syn marodil temer v kuse a nikdo netusil proc, jsem asi \\\"citlivejsi\\\" na predstavu dalsiho mesice na OCR, to uznavam. Nas syn proste chyta vse, co lita okolo, tudiz jsem velice opatrna.
Snad se uz situace uklidni na vsech frontach a preji si jen, aby vsechny deti byly fit a v pohode. Jsou tam prece dobra parta. ;)
Ad stranky - hezky receno a souhlasim

Preji vsem pevne zdravi a at se nam deti zase brzy ve skolce sejdou.


posted by: Maiova

Strana 1 z 9
1 2 3 4 5 » »»
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner