Vážení rodiče,

na třídách máte k vyzvednutí potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v předškolním zařízení za rok 2019.

Potvrzení Vám bude vydáno oproti podpisu.Plán akcí na měsíc leden 2020

[středa, 8. leden 2020]

Vážení rodiče, na přiloženém plakátku naleznete informace k plánovaným akcím naší mateřské školy na měsíc leden. Pokud se vyskytne nějaká změna, budete včas informováni:-)


Plán akcí na měsíc leden 2020 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 13:58 [comment]


Vánoční pohoda

[středa, 1. leden 2020]

Měsíc prosinec patřil vánočním přípravám. Děti si vyrobily vánoční ozdoby, kterými pak nazdobily stromečky ve třídách. A pak už se jen čekalo při čaji a cukroví, zda Ježíšek pod stromečky nadělí dárečky. :-)


vložil: Učitelka Petra 13:31 [comment]


Vánoční nadílka

[středa, 1. leden 2020]

I letos zavítal do naší matřeské školky Ježíšek a nechal dětem krásné dárečky. Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem sponzorům, díky kterým mohla být nadílka tak štědrá. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 13:06 [comment]


Vánoční besídka Medvídci

[středa, 1. leden 2020]

Děti od Medvídků si letos pro rodiče připravily Betlémský příběh. Po krásném a povedeném představení bylo pro rodiče připraveno drobné pohoštění. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 13:03 [comment]


Vánoční besídka u Včeliček

[neděle, 29. prosinec 2019]

Vánoční besídka u Včeliček se letos nesla v pekelném duchu. Děti měly připravené čertovské básničky, písničky a tanečky a peklenou atmosféru celému odpoledni dodaly čertovské kostými. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 16:01 [comment]


Celé Česko čte dětem

[neděle, 29. prosinec 2019]

V rámci projektu Celé Česko čte dětem k nám do školky zavítala klientka Domova klidného stáří ve Vlčicích, která si pro děti připravila zajímavý a poutavý příběh. Tímto bychom chtěli poděkovat a těšíme se na další spolupráci. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 15:57 [comment]


V prosinci jsme také pekli

[neděle, 29. prosinec 2019]

V měsíci prosinec jsme se pustili do vánončního pečení. Děti společnými silami upekly a nazdobily několik druhů cukroví, které se pak podávalo na vánočních besídkách. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 15:48 [comment]


Letos jsme se opět vydali potěšit klienty Domova klidného stáří ve Vlčících svým vystoupením. Děti převedly babičkám a dědečkům pásmo básniček, písniček a tanečků a předaly drobné dárečky. Za odměnu bylo pro děti přichystané občerstvení v podobě čaje a buchty. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 15:39 [comment]


Mikulášská nadílka 2019

[sobota, 28. prosinec 2019]

5. prosince navštívili naši mateřskou školu anděl, čert a Mikuláš. Děti pro ně měly připravené básničky a písničky za které poté dostaly od andílka odměnu. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 20:34 [comment]


Plán akcí na měsíc prosinec 2019

[neděle, 1. prosinec 2019]

Vážení rodiče, na přiloženém plakátku naleznete informace o plánovaných akcích na měsíc prosinec. Pokud nastanou jakékoliv změny, budeme Vás včas informovat:-)

Více...


Plán akcí na měsíc prosinec 2019 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 20:46 [comment]


Šikovné ručičky - listopad 2019

[neděle, 1. prosinec 2019]

V listopadu jsme byli opět šikovní - vyráběli jsme s dětmi draky, pekli svatomartinské rohlíčky, připravovali výzdobu na nadcházející advent, také kulisy na vánoční besídku apod. Na přiložených fotografiích se můžete podívat, jak to dětem šlo:-)

Více...


Šikovné ručičky - listopad 2019 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 13:42 [comment]


Strana 1 z 120
1 2 3 4 5 » »»