Maškarní bál 2024

[čtvrtek, 22. únor 2024]

Letošní masopustní období jsme zakončili tradičním maškarním bálem. Sešlo se velké množství krásných masek a kostýmů. Celé dopoledne jsme protancovali, soutěžili a nakonec si děti pochutnaly na koblížcích, které nám připravila šikovná paní kuchařka:-) Moc jsme si maškarní bál užili a těšíme se na další:-)


Maškarní bál 2024 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 13:11 [comment]


Návštěva Divadla Alfa v Plzni

[čtvrtek, 22. únor 2024]

Ve středu 7. února jsme se s dětmi vydali autobusem do plzeňského divadla Alfa. Pohádka se jmenovala "Jak si Míša hledal kamaráda" a myslím, že se líbila nám všem. Byl to pro děti velký zážitek - cesta autobusem, velké divadlo a sváteční oblečení....:-) Doufáme, že si podobný výlet brzy zopakujeme. Děti byly velice hodné a vzorné:-)


Návštěva Divadla Alfa v Plzni Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 13:05 [comment]


Plán akcí na měsíc únor 2024

[neděle, 4. únor 2024]

Vážení rodiče, na přiloženém plakátku naleznete informace o plánovaných akcích na měsíc únor:-)


Plán akcí na měsíc únor 2024 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 21:04 [comment]


Leden 2024 u Medvídků

[neděle, 4. únor 2024]

Začátkem ledna jsme se vrátili po vánočních prázdninách zpět do školky. Odpočatí a usměvaví. Vyprávěli jsme si, co kdo našel pod stromečkem od Ježíška a co všechno jsme zažili. Hned první týden v lednu jsme oslavili svátek Tří králů. Navštívili jsme naše kamarády od Včeliček a zahráli jsme si na Kašpara, Melichara a Baltazara. Byli jsme dokonce zazpívat i u nás v kuchyni:-) Také jsme se vydali do lesa ke krmelci. Přinesli jsme zvířátkům spoustu dobrůtek a pohráli jsme si na lesním hřišti. Všem se nám moc líbilo a už se těšíme, co nás čeká v únoru:-)

Více...


Leden 2024 u Medvídků Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 20:54 [comment]


Leden 2024 u Včeliček

[neděle, 4. únor 2024]

V lednu jsme měli opravdu nabitý program. Díky mrazivému počasí jsme mohli zkoumat led a tvořit ledové obrázky z přírodnin. Užili jsme si radovánky na sněhu. Postarali jsme se o ptáčky, kterým jsme připravili dobroty a ty pak pověsili na školní zahradě na stromy. Nezapomněli jsme ani na zvířátka v lese a donesli jim do krmelce něco na přilepšenou. Les jsme prozkoumávali pomocí lupy a  také pomocí zvětšovacích kalíšků. Tančili jsme, zpívali a hráli si. A teď už se začneme připravovat na karnevalové veselí. :) 

Více...


vložil: Učitelka Petra 18:36 [comment]


Výlet do Divadla Alfa v Plzni

[úterý, 30. leden 2024]

Milí rodiče, na přiloženém plakátku naleznete informace o chystaném výletu do Divadla Alfa Plzeň. Veškeré Vaše dotazy Vám rády zodpovíme:-)

Více...


Výlet do Divadla Alfa v Plzni Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 16:56 [comment]


Milí rodiče, 

srdečně Vás zveme na přednášku o školní zralosti. Potřebné informace naleznete na přiloženém plakátku. 

Více...


Přednáška o školní zralosti 2024 Zvětšit obrázek

vložil: Učitelka Petra 09:15 [comment]


Zapojení MŠ do OP JAK

[sobota, 20. leden 2024]

Zapojení MŠ do OP JAK

Více...


vložil: Učitelka Petra 08:42 [comment]


Vážení rodiče, termín logopedického vyšetření dětí je stanoven na 23. 1. 2024 v dopoledních hodinách.

Více...Plán akcí na měsíc leden 2024

[neděle, 7. leden 2024]

Milí rodiče, na přiloženém plakátku naleznete plán na měsíc leden....:-) Jinak dále sledujte nástěnky obou tříd, kde naleznete aktuální informace o dění v MŠ.

Více...


Plán akcí na měsíc leden 2024 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 20:59 [comment]


Prosinec 2023 u medvídků

[neděle, 7. leden 2024]

V prosinci jsme měli ve třídě Medvídků plné ruce práce, ale také jsme si užili spoustu zábavy. Řádili jsme ve sněhu, zdobili jsme vánoční stromeček a perníčky, připomněli jsme si vánoční tradice a odměnou nám byla nadílka, kdy nám Ježíšek nadělil spoustu krásných hraček:-)

Více...


Prosinec 2023 u medvídků Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 20:40 [comment]


Prosinec 2023 u Včeliček

[čtvrtek, 21. prosinec 2023]

Celý prosinec jsme se připravovali na dlouho očekáváné Vánoce. Zdobili jsme stromeček, pekli perníčky, vyrobili jsme přáníčka pro občany Vrčeně a také jsme je pak společně roznesli do schránek. Užili jsme si radovánky na sněhu, pouštěli jsme lodičky z ořechových skořápek a z kouzelných hrnečků jsme zjišťovali, co nás čeká v novém roce. Také jsme si užili pohádky, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Vyvrcholením prosince byla návštěva Ježíška, který na nás ani letos nezapomněl. :) 

Moc bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na vánoční nadílce. Ať už darem finančním nebo materiálním. Děkujeme. Moc si toho vážíme. :) 

Více...


vložil: Učitelka Petra 20:49 [comment]


Strana 1 z 146
1 2 3 4 5 » »»
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner