Velikonoční přání

[úterý, 7. duben 2020]

Velikonoční přání


Velikonoční přání Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 20:55 [comment]


Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že zápis do Mateřské školy Vrčeň pro školní rok 2020/2021 bude probíhat v termínu od 2. května 2020 do 16. května 2020. V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu COVID-19, budou bližší informace včas upřesněny. Žádost o ošetřovné

[úterý, 31. březen 2020]

Vážení rodiče, pokud jste žádali o ošetřovné o dítě z důvodu uzavření školy, je třeba abyste si nyní na konci měsíce vyplnily tiskopis "Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného  zařízení" a odevzdali ho svému zaměstnavateli. Výkaz naleznete na stránkách eportal.cssz.cz (tiskopisy pro pojištěnce)Vážení rodiče, informace o zápisu do ZŠ Vrčeň jsou zveřejněny na webových stránkách školy - www.zs.vrcen.cz. 

Přeji Vám klidné dny.

Renáta Šustrová

Více...Rozhodnutí o přerušení provozu MŠ

[pátek, 13. březen 2020]

Vážení rodiče, v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 bude mateřská škola od 16. 3. 2020 uzavřena. Podrobnějsí informace naleznete na přiloženém plakátku.


Více...


Rozhodnutí o přerušení provozu MŠ Zvětšit obrázek

Vážení rodiče, od 11. 3. 2020 přijímá naše mateřská škola následující preventivní opatření. Informace naleznete na přiloženém plakátku.

Více...


PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ MŠ V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM!!! Zvětšit obrázek

Vážení rodiče, na přiloženém plakátku naleznete informace školy k onemocnění novým typem koronaviru.

Více...


Informace školy k onemocnění novým typem koronaviru Zvětšit obrázek

Plán akcí na měsíc březen 2020

[středa, 4. březen 2020]

Milí rodiče, na přiloženém plakátku naleznete informace o plánovaných akcích na měsíc březen. Případné změny budeme včas hlásit:-)

Více...


Plán akcí na měsíc březen 2020 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 06:51 [comment]


Průzkumníci z Afriky v naší školce

[úterý, 3. březen 2020]

V únoru nás navštívilo divadélko "Letadlo" se svou pohádkou "Průzkumníci v Africe". Představení bylo velmi humorné, energické, poučné a dětem se moc líbilo. Někteří se dokonce zapojili do hry a soutěžili společně se lvem nebo si zahráli na piloty:-)

Více...


Průzkumníci z Afriky v naší školce Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 20:11 [comment]


Šikovné ručičky - únor 2020

[úterý, 3. březen 2020]

Ani v únoru jsme nezaháleli a vyráběli spoustu výrobků. Společně jsme vytvořili "Zimní královnu", vyrobili sněhuláky, masopustní koblihy a jaternice a veselé karnevalové šašky. :)

Více...


vložil: Učitelka Petra 13:07 [comment]


Sněhová nadílka

[úterý, 3. březen 2020]

Hned po skončení karnevalu jsme se vydali na naši zahradu, abychom si užili, nejspíš poslední, sněhovou nadílku. Děti měly ze sněhu velkou radost, stavěly sněhuláka, klouzaly se, koulovaly, a ani se jim nechtělo zpět do školky na oběd. :)

Více...


vložil: Učitelka Petra 12:58 [comment]


Karnevalové veselí

[úterý, 3. březen 2020]

I letos v naší mateřské škole proběhlo karnevalové dopoledne. Jako každý rok se sešly krásné masky. Děti během dopoledne tančily, zpívaly, soutěžily a užívaly si veselí. Dopoledne jsme zakončili společným posezením. :)

Více...


vložil: Učitelka Petra 12:50 [comment]


Strana 1 z 122
1 2 3 4 5 » »»