Nabídka pracovní pozice v MŠ

[pátek, 23. červenec 2021]

Do Mateřské školy Vrčeň hledáme kvalifikovanou, spolehlivou, flexibilní a kreativní paní učitelku (zástup za MD). Nabízíme smlouvu na plný úvazek, zaměstnanecké výhody a práci v příjemném rodinném kolektivu, nástup možný od 25. 8. 2021.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Životopis zasílejte na: ms@vrcen.czČerven 2021

[pátek, 23. červenec 2021]

V červnu si děti užívaly krásného počasí na školní zahradě. :) 


vložil: Učitelka Petra 09:23 [comment]


Naše školka se opět zapojila do projektu České obce sokolské "Nestojíme za vrátky, cvičíme se zvířátky". Děti opět poctivě cvičily a plnily úkoly a za ty si pak mohly nalepit obrázky do sešítku, což byla veliká motivace. Za odměnu obdržely diplom a krásnou medaili. V tomto projektu budeme pokračovat i v příštím školním roce.


vložil: Učitelka Petra 09:13 [comment]


Rozloučení s předškoláky 2021

[středa, 7. červenec 2021]

Rok utekl jako voda a my jsme se opět museli rozloučit s našimi nejstaršími dětmi, které po prázdninách půjdou do školy. Všem předškolákům přejeme krásné prázdniny a mnoho štěstí do další etapy života. :) 

Více...


vložil: Učitelka Petra 12:38 [comment]


Spaní v MŠ 2021

[středa, 7. červenec 2021]

Ve čtvrtek 24.6. jsme uspořádali nocování s předškoláky. Nejprve jsme vyrazili na stopovačku, na jejímž konci nás čekalo překvapení. Čekali na nás lesní skřítci, kteří pro nás měli připravené občerstvení - buřtíky. Po opečení buřtíků jsme se vydali zpátky do školky, kde jsme si hráli, tančili zpívali a užívali spoustu legrace. Po setmění následovala večerní hra, kterou jsme bohužel kvůli nepřiznivému počasí nemohli uspořádat venku. I tak to ale byl pro děti zážitek, který si velmi užily. :) 

Více...


vložil: Učitelka Petra 12:24 [comment]


Přednáška o zdravé výživě

[středa, 7. červenec 2021]

17.června jsme měli v naší školce přednášku o zdravé výživě. Paní lektorka měla pro děti připravený bohatý program, při kterém si užily spoustu zábavy. 

Více...


vložil: Učitelka Petra 12:17 [comment]


Školní výlet 2021

[pátek, 25. červen 2021]

Letos jsme se vydali na celodenní školní výlet na Farmu Moulisových do Milínova, kde nás čekal bohatý program. Děti si vyzkoušely podojit kravičku, vyrobit domácí máslo, upéct houstičky a zahrát si na farmáře. Po programu následoval oběd, odpočinek a hraní se zvířátky. Počasí nám přálo a užili jsme si krásný výlet. :)

Více...


vložil: Učitelka Petra 20:44 [comment]


Dětský den 2021

[pátek, 25. červen 2021]

I letos jsme v naší školce oslavili Mezinárodní den dětí. Pro děti bylo připraveno několik soutěží a úkolů, při kterých si užily spoustu legrace. A nakonec na všechny čekala odměna. :) 

Více...


vložil: Učitelka Petra 20:39 [comment]


Stavitelé mostů

[pátek, 25. červen 2021]

Ve školce nás opět navštívila Malá technická univerzita. Tentokrát se dětičky proměnily ve stavitele mostů a velmi si to užily. 

Více...


vložil: Učitelka Petra 20:29 [comment]


Šikovné ručičky - květen 2021

[pátek, 4. červen 2021]

V květnu jsme opět pilně pracovali a stihli spoustu aktivit. Vyrobili jsme dárečky pro maminky k jejich svátku, vydali se na procházku do "kouzelného lesa", prozkoumali lidské tělo a kostru, povídali jsme si o povolání a zahráli si na kuchaře a upekli jablečný závin, na kterém jsme si pak společně pochutnali. :)

Více...


vložil: Učitelka Petra 13:32 [comment]


Seznam přijatých dětí pro šk. r. 2021/2022 naleznete po rozkliknutí nadpisu.

Více...


Seznam přijatých dětí pro šk. r. 2021/2022 Zvětšit obrázek

vložil: Ředitelka Renata 10:49 [comment]


Projektový den - stavitelé města

[neděle, 23. květen 2021]

14. května se v naší školce uskutečnil projektový den, který byl financován ze ŠABLON II.  Ve školce nás navštívila paní lektorka z Malé technické univerzity a díky ní se děti proměnily ve stavitele měst, užily si spoustu legrace a také se toho hodně naučily.

Projekt začal ve třídě, kde si paní lektorka povídala s dětmi o tom, jak vypadá město, jaké stavby ve městě jsou, naučila děti co jsou to piktogramy, ukázala jim ty, se kterými se můžeme setkat na mapách a také dětem vysvětlila, kdo je to kartograf a co dělá. Následně si děti ve skupinkách postavily město a budovy, které se v něm nacházejí.

Poté se děti přesunuly ven, kde bylo připraveno pět stanovišť, rozdělily se do skupinek a každá skupinka plnila na stanovišti úkol. Po splněný úkolu dostaly děti kostičky lega, které si pak mohly vyměnit za piktogramy budov, ty si nalepit na mapu a tím vytvořit své město.

Projektový den si děti velmi užily a byly šťastné, když jim paní lektorka pověděla, že se za krátký čas uvidí zas a tentokrát se promění ve stavitele mostů. ????


Více...


vložil: Učitelka Petra 21:00 [comment]


Strana 1 z 129
1 2 3 4 5 » »»