Šikovné ručičky - leden 2020

[pondělí, 3. únor 2020]

V lednu jsme vyráběli krmítka pro ptáčky, Tři krále, paní Zimu, povídali jsme si o zdravé stravě a nemocech, vyráběli ovocný salát a cvičili, abychom byli zdraví:-)


Šikovné ručičky - leden 2020 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 15:43 [comment]


Medvídci v lese u krmelce

[pondělí, 3. únor 2020]

Medvídci se v rámci výuky vydali na procházku k nedalekému krmelci. Pro zvířátka děti přinesly mrkvičku, jablíčka i tvrdé pečivo. Protože nám počasí přálo, pohráli jsme si na lesním hřišti a dali jsme si i malou svačinku na posilnění :-)


Medvídci v lese u krmelce Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 15:31 [comment]


Ukázka těžby dřeva

[pondělí, 3. únor 2020]

Starší děti se vydaly na začátku ledna do nedalekého lesa, kde jim pan Roušal z Vrčeně ukázal těžbu dřeva pomocí koně. Děti si mohly prohlédnout zblízka koníka i traktor, ohřály se u ohně a všem se vycházka za slunečného počasí velmi líbila. Tímto chceme panu Roušalovi poděkovat:-)


Ukázka těžby dřeva Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 15:21 [comment]


Vážení rodiče,

na třídách máte k vyzvednutí potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v předškolním zařízení za rok 2019.

Potvrzení Vám bude vydáno oproti podpisu.

Více...Plán akcí na měsíc leden 2020

[středa, 8. leden 2020]

Vážení rodiče, na přiloženém plakátku naleznete informace k plánovaným akcím naší mateřské školy na měsíc leden. Pokud se vyskytne nějaká změna, budete včas informováni:-)

Více...


Plán akcí na měsíc leden 2020 Zvětšit obrázek

vložil: učitelka Míša 13:58 [comment]


Vánoční pohoda

[středa, 1. leden 2020]

Měsíc prosinec patřil vánočním přípravám. Děti si vyrobily vánoční ozdoby, kterými pak nazdobily stromečky ve třídách. A pak už se jen čekalo při čaji a cukroví, zda Ježíšek pod stromečky nadělí dárečky. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 13:31 [comment]


Vánoční nadílka

[středa, 1. leden 2020]

I letos zavítal do naší matřeské školky Ježíšek a nechal dětem krásné dárečky. Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem sponzorům, díky kterým mohla být nadílka tak štědrá. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 13:06 [comment]


Vánoční besídka Medvídci

[středa, 1. leden 2020]

Děti od Medvídků si letos pro rodiče připravily Betlémský příběh. Po krásném a povedeném představení bylo pro rodiče připraveno drobné pohoštění. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 13:03 [comment]


Vánoční besídka u Včeliček

[neděle, 29. prosinec 2019]

Vánoční besídka u Včeliček se letos nesla v pekelném duchu. Děti měly připravené čertovské básničky, písničky a tanečky a peklenou atmosféru celému odpoledni dodaly čertovské kostými. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 16:01 [comment]


Celé Česko čte dětem

[neděle, 29. prosinec 2019]

V rámci projektu Celé Česko čte dětem k nám do školky zavítala klientka Domova klidného stáří ve Vlčicích, která si pro děti připravila zajímavý a poutavý příběh. Tímto bychom chtěli poděkovat a těšíme se na další spolupráci. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 15:57 [comment]


V prosinci jsme také pekli

[neděle, 29. prosinec 2019]

V měsíci prosinec jsme se pustili do vánončního pečení. Děti společnými silami upekly a nazdobily několik druhů cukroví, které se pak podávalo na vánočních besídkách. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 15:48 [comment]


Letos jsme se opět vydali potěšit klienty Domova klidného stáří ve Vlčících svým vystoupením. Děti převedly babičkám a dědečkům pásmo básniček, písniček a tanečků a předaly drobné dárečky. Za odměnu bylo pro děti přichystané občerstvení v podobě čaje a buchty. :-)

Více...


vložil: Učitelka Petra 15:39 [comment]


Strana 3 z 123
«« « 1 2 3 4 5 6 7 » »»