Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Jindřiška

[2012-12-31 17:49:08]

Teda paní ředitelko , nezbývá než smeknout před Vaší fotodokumentací pečlivou a obšírnou.To musí být spousty hodin práce zdarma navíc . Je vidět , že svou práci milujete , nebo alespoň máte moc ráda. Vše nej do roku příštího přeji.


posted by: Jindřiška

Jarka Kašparová

[2012-12-30 23:01:01]

Dobrý den,paní Beránková chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za úúúúžasné fotky.Děkuji moc Kašparová


Lenka Čekanová

[2012-10-18 09:43:18]

Milá paní ředitelko,
nezbývá nic jiného než Vám vřele poděkovat a popřát hodně energie a chuti vést školku tak, jak to děláte doteď. Ještě snad nabídka, pokud bych mohla být nějak nápomocna, ráda se připojím.. :) Vždyť nám jde o totéž.. :)
Ještě jednou díky, s přáním hezkého dne,
Lenka Čekanová


posted by: Lenka Čekanová

Eva Beránková

[2012-10-17 03:00:12]

Milá paní Lenko,
jsem si vědoma velké proluky mezi ukončením loňského a začátkem nového školního roku. Se vším s Vámi naprosto souhlasím a mohu Vás ubezpečit, že se určitě vše vrátí do přinejmenším takové nabídky jako v roce minulém a v letech předcházejících. Myslím tím nejen akce pro děti a pro rodiče, ale také nabídka kroužků, pravidelná aktualizace webových stránek, nabídka divadel, včetně tradic již pevně zakotvených v programu naší mateřské školy. Jen pro Vaši informaci, posvícení v mateřské škole probíhá právě v tomto týdnu, kdy ve středu děti pečou a ve čtvrtek budou zdobit posvícenské hnětýnky. No a na Podzimníčky se již těšíme. Budeme je vystavovat příští týden, 26. října, opět na mezičce u školky. Právě, když jsem otevřela naše stránky a chtěla jsem vkládat vše od září( zde opravdu se musím moc omliuvit), oči mi utkvěly na Vašem pravdivém příspěvku. Tak jsem nejprve odpověděla Vám a nyní jdu konečně aktualizovat naše stránky, abych dohnala vše potřebné. Ještě Vám musím říci, že si velice vážím Vašeho příspěvku. Jen se mi potvrdilo to, co jsem si vždy přála. Aby rodiče byli vnímaví a aby jim naše školka a život v ní nebyl lhostejný. Moc Vám děkuji za cenný příspěvek a těším se na další milou spolupráci s Vámi. S úctou Eva Beránková


posted by: Eva Beránková

Lenka Čekanová

[2012-10-16 20:28:24]

Milá paní ředitelko,
velmi si vážím Vaší práce i všech paní učitelek v naší mateřské školce. Přesto bych se ráda zeptala, zda se můžeme těšit, že se školka vrátí k tomu, na co jsme si v minulosti snadno zvykli a čím také byla tato školka výjimečná :o) – spousta fotografií
našich dětí při činnostech ve školce i mimo ni, zajímavé akce pro děti představené v plánech činností na následující měsíce, velký výběr kroužků. Bohužel poslední fotografie na školkovém webu jsou ještě z konce školního roku (vyjma běhu Unibrick), a když jsem se
podívala orientačně, co děti dělaly v loňském roce na podzim – přijelo divadlo, děti pekly koláč, oslavily posvícení,
rozjížděly se kroužky, nosili jsme podzimníčky... je mi líto, že letos jsme se nemohli těšit z tolika zajímavých věcí co vloni.
Myslím si a doufám, že nemluvím jen sama za sebe.
Předem díky za odpověď.
Lenka Čekanová


posted by: Lenka Čekanová

Jana Kudelová

[2012-06-27 13:13:50]

Milá paní ředitelko,
v reakci na včerejší rozlučku s předškoláky jsem s dojetím nahlédla do archivu Vaší fotogalerie a nestačím se divit, jak ten čas uběhl... I když se ještě budeme vídat v červenci, chtěla bych Vám i paním učitelkám, kuchařkám, uklízečkám, prostě všem zaměstnancům MŠ Vrčeň už teď poděkovat za krásné tři roky s Vámi :-)


posted by: Jana Kudelová

Nespokojení!!!

[2012-06-11 12:32:06]

Dobrý den. Nevím, jak ostatním rodičům se líbí nová paní učitelka u včeliček, ale nám vůbec ne. Je to velmi nepříjemná paní, která by byla nejradši, kdyby děti, celou její pracovní dobu mlčely. Doporučuji této paní, aby se věnovala něčemu jinému, než práci s dětma. Pochybuji, že má pedagogické vzdělání a paxi v práci s dětmi. Naše dítě se od té doby, co paní učitelka netěší do školky, máme každý den problém, v klidu jet do školky, protože tam bude zase ta zlá paní učitelka, co po dětech jen křičí (slova našeho dítěte). Pokud paní hodlá setrvat ve školce i v příštím školním roce, budeme nuceni naše dítě dát do jiné školky. Moc mě to mrzí!


posted by: Nespokojení!!!

ředitel ZŠ Vrčeň

[2012-02-13 13:32:07]

Vážení rodiče,
rozhodnutí o přijetí vašeho dítěte k základnímu vzdělávání si můžete vyzvednout v ZŠ Vrčeň do středy 15.2. a potom až po jarních prázdninách v pondělí 27.2.2012.
Pavel Maršalík


SuperGames.cz

[2012-01-10 14:22:30]

Našel jsem super web s online hrama. Mrkněte se na něj, každý si vybere ;) http://www.supergames.cz


posted by: SuperGames.cz

Eva Beránková

[2011-08-30 23:24:28]

Vážení a milí Krumpholcovi, milá Mařenko a Františku!
Děkujeme za tak krásné přáníčko. Mohu Vás ubezpečit, že i nám se bude stýskat, protože již nyní na Vás moc vzpomínáme. Protože i nám byla dána Vámi možnost podílet se na vzdělávání Vašich dětí, jsme za to velice rádi a tímto Vám také děkujeme, protože jsme se mohli všichni setkávat. Prožili jsme společně krásné chvíle. A ty vzpomínky nám nikdo nevezme.
Přeji Vám, rodičům, ale hlavně Mařence a Františkovi šťastný krok 1. září do školy. Budeme moc vzpomínat a také se budeme těšit na Vaši návštěvu u nás v MŠ. Tak hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se Vám všem dobře daří. Děkuji za Vaši spolupráci a pomoc. Vaše Eva Beránková a kolektiv MŠ. :-))


posted by: Eva Beránková

Strana 6 z 9
«« « 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner