Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

K + Z Maiovi

[2016-07-24 15:20:18]

Děkujeme tímto všem pracovníkům školky, zejména pak p. učitelkám ze třídy Medvídků, za pohodový školkový rok, báječný přístup a trpělivost. Syn udělal díky Vám veliký pokrok, do školky chodí rád a neustále nám vypráví, recituje a zpívá. Děkujeme za vše, přejeme dostatek odpočinku a mnoho sil do dalšího roku! V září se těšíme na viděnou! Hezké prázdniny všem!


posted by: K + Z Maiovi

mm

[2016-05-31 22:53:08]

je velmi pekne ze skolka je otevrena do 17 hod ale od 6 hod je otevrena malokdy.cekat rano pred vratky az se otevre mi prijde trosku divne.i my rodice musime byt vcas v praci a vetsina z nas to bohuzel nestiha.a dohanet zameskane hodiny po praci neni zrovna fajn.proto bych byla velmi rada kdyby pani ucitelky dodrzovaly svou pracovni dobu jako my vsichni ostatni.


posted by: mm

Pavel Maršalík

[2016-05-10 06:38:58]

Nabídka
Vážení rodiče, dovoluji si vám nabídnout možnost pro nápravu výslovnosti vašich dětí. Do školy dojíždí Mgr. P.Tuháčková z Blatné a vede nápravu řeči každou druhou středu v odpoledních hodinách ve školní třídě. Pokud máte zájem o tuto službu, musíte ale bližší informace prodiskutovat přímo s ní na telefonním čísle 602303083.
Pavel Maršalík, ředitel ZŠ Vrčeň


posted by: Pavel Maršalík

Žaneta a Václav Vokáčovi

[2015-03-23 18:10:32]

Tak po hodně dlouhé době - protože dcera Nelinka nechodila ze zdrav. důvodů do školky - jsme se podívali na stránky naší oblíbené MŠ Vrčeň a jsme hodně smutní z přítomných komentářů, které tady rozhodně nebudeme komentovat. Ale musíme říct náš názor: byli jsme moc vděční, že se naše Nelinka dostala do školky v 2,5 letech. Nástup zvládla absolutně v pohodě. Žádné slzy, naopak těšení se na paní učitelky Míšu, Verču a Jarušku (která nám od Medvíďat zmizela), stejně tak paní uklízečku Lenku. Také je na ní vidět, že se ve školce spoustu věcí naučila, doma zpívá písničky, recituje básničky, které sami ani neumíme, krásně se naučila vybarvovat obrázky atd. atd. A to musím říct, že s naší Nelinkou to určitě není jednoduchá práce. Možná se stane, že paní učitelky jsou na děti občas přísné, zakřičí, ale ruku na srdce, myslíte si, že to naše děti občas nepotřebují? Myslíte si, že máme doma takové Andílky? A i přesto naše Nelinka doma pokaždé vzpomíná na paní učitelky Míšu a Verču - a to jen v dobrém!!! Takže, milí rodiče, Vy, kteří si myslíte, že snad paní učitelky neodvádí dobrou práci ve školce, zkuste se na celou věc (viz černé tečky) podívat taky od vlastního prahu. Paní učitelky nám nebudou vychovávat naše děti tak, aby tečky nedostávaly, to MY si musíme děti vychovávat tak, abychom mohli být pyšní, že tečky nemají! Tak, milé paní učitelky, alespoň od nás a za naši Nelinku: \\"MOC VÁM DĚKUJEME A DOUFÁME, ŽE SE S VÁMI BUDEME SETKÁVAT JEŠTĚ MINIMÁLNĚ 6 LET, NEŽ NÁM ODROSTE DO ŠKOLY MLADŠÍ DCERA VENDULKA\\". Práci zdar!


Ředitelka

[2015-02-09 15:36:04]

Dobrý den paní Martinová. Zápis do naší MŠ se bude konat ve 2. polovině měsíce března. Přesný datum konání naleznete včas na těchto stránkách. Kritéria jsou jako jinde, přednost mají děti před školní docházkou a pak dále dle věku. Záleží na počtu volných míst a to se ukáže až podle toho, kolik skutečně odejde dětí do 1. třídy ZŠ. Sledujte tedy naše stránky a já se budu těšit na Vás u zápisu. Se srdečným pozdravem Eva Beránková


posted by: Ředitelka

JM

[2015-02-07 11:25:59]

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, kdy máte zápis do Vaší MŠ a jaké kriteria musí dítě splňovat. Nejsem místní, ale chtěla bych umístit dítě k Vám. Předem děkuji za Vaši odpověď. Martinová


posted by: JM

Ředitelka

[2015-01-09 09:14:11]

Dobrý den paní Bílá. je mi líto, co jsem se dozvěděla z Vašeho příspěvku. Mrzí mě, že jsem ani o jednom, ani o druhém nevěděla. Mohu k tomu jen slíbit, že udělám opatření, aby se takové věci neopakovaly. Je mi to moc líto nejen kvůli Vám, ale hlavně vůči Rozárce, je to velice nepříjemné. Jsem se srdečným pozdravem. Eva Beránková


posted by: Ředitelka

Helena Bílá

[2015-01-07 16:17:43]

Milé maminky či tatínkové, chtěla by jsem Vás touto cestou požádat, aby jste laskavě zkontrolovali věci svých dětí a nadále si na to dávali pozor co si nosíte domů. Ztratilo se mi žluté pyžámko a červené teplé rukavičky. To, že nám někdo sebral i čertovskou nadílku neřeším, ale jen podotýkám, že je to fakt smutné. Věřím, že se to stalo nedopatřením, tak to prosím dejte do pořádku, nerada by jsem někomu dělala sponzora, protože ani já tyto věci nemám zadarmo. Pokud, ale nešlo o nedopatření, tak jestli toto bude číst dotyčná osoba, nebo se jí to donese, tak ať si sáhne do svědomí a jestli nějakým způsobem zjistím kdo to byl, tak ať si mě nepřeje !


posted by: Helena Bílá

Ředitelka

[2014-11-23 22:16:48]

Dobrý den, slíbila jsem, že se vyjádřím k příspěvku \\"maminky\\" a dalších \\"aktivních\\" diskutujících na toto téma, po projednání v pedagogické radě. Výsledkem je, že všechny učitelky si jsou vědomy svého poslání zajistit dětem v MŠ radost, pohodu, bezpečí, laskavý a také individuální přístup. Pokud někdo z rodičů dětí má nějaký problém, jsem zde, abychom jej společně vyřešili. Ostatně kvality paní učitelky zde vypsaly tři maminky a tak si myslím, že bylo řečeno úplně vše. Věřím, že kázeň dítěte bude i nadále zajišťována způsobem slučitelným s lidskou důstojností dítěte. K tomu všemu potřebují pohodu nejen děti, ale i paní učitelky. A tak mi dovolte, abych použila jednu moudrost na závěr. Říká se, že mnoho problémů v životě by zmizelo, kdyby se lidé naučili mluvit jeden s druhým, místo toho, aby mluvili jeden o druhém. Těším se na hezkou a příjemnou spolupráci. Se srdečným pozdravem, Eva Beránková :-)


posted by: Ředitelka

Pavel Maršalík, ZŠ Vrčeň

[2014-11-12 19:24:36]

Vážení rodiče předškolních dětí. Máte-li zájem o školní projekt BUDU ŠKOLÁK pro Vaše předškolní dítě, vyzvedněte si přihlášku ve vaší MŠ a vyplněnou ji doručte do ZŠ Vrčeň do 18.11.2014. Děkuji za spolupráci.
Pavel Maršalík, ředitel ZŠ Vrčeň


Strana 3 z 9
«« « 1 2 3 4 5 6 7 » »»
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner