Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Markéta Mašková

[2014-11-09 22:01:25]

Dobrý den, poslední dny sleduji jako maminka dítěte, které navštěvuje MŠ Vrčeň, příspěvky na stránkách školky a je mi z toho víc než smutno. Nejdříve jsem si říkala, že se zdržím jakéhokoliv vměšování do této debaty, protože bych mohla být nařčená z podjatosti, vzhledem k tomu, že jsem před rokem a půl pomáhala skoro dva měsíce ve třídě paní učitelky Veroniky coby výpomoc za nemocnou paní učitelku. A možná přeci právě proto mi to nedá, abych k tomu nenapsala to své.
Právě paní učitelce Veronice dlužím dík za to, že můj syn Kuba zvládl nástup do školky bez jediné slzy, dlužím jí dík i za to, že si všimla na začátku letošního školního roku, že se Kuba trápí ve třídě Medvíďat ztrátou kamarádů, kteří byli přezazeni do třídy Včeliček a situaci řešila. Má totiž ten dar, kerý se nenaučíte v žádné škole, umí se vcítit do dětské duše a rozhodně nebere práci ve školce na lehkou váhu, na dětech jí záleží víc než-li by se mohlo navenek zdát. Zapomělo se velmi rychle na závěr loňského roku, kdy táhla víc než měsíc dvě třídy dětí jen s paní učitelkou Míšou a i přesto nacvičily s předškoláky naprosto úžasnou závěrečnou besídku o které rozhodně nemohu říci, že by byla odbytá, spíš naopak. Musel to být nadlidský výkon a musela tomu jistě obětovat spoustu svého volného času, to by určitě nedělal, člověk tak povrchního rázu, jak nám tu vylíčila \\"maminka\\".
Měla jsem možnost poslouchat ze své zahrady, jak si dětičky užívali spaní ve školce, které připravila také paní učitelka Veronila s Míšou. Veselé rozjásané hlásky těch dětiček mluvily za vše, nevydržela jsem a šla se tam podívat, Ty děti byly opravdu šťastné.
Nemám s paní učitelkou Veronikou žádný problém a Kubu jí svěřuji ráda. Moc by mě mrzelo, kdyby ji tahle událost odradila od další práce ve školce. Každý jsme nějaký a soudit je tak snadné. Kdo z nás žije její život, aby si mohl dovolit posuzovat, jaká je a co dělá ve svém volném čase? Já taky chodím do hospody.
Na závěr ještě jednu malou připomínku, uvědomujete si vůbec, co se tady rozpoutalo kvůli příspěvku, kerý není podepsaný? Proč se takto, řeší anonym? Napadlo někoho, že to nemusela vůbec psát nějaká maminka? To si teď budeme vyřizovat svoje účty anonymně přes internet? Kdo bude chtít ukápne si tady anonymně tu svou kapku jedu a bude to bráno vážně se všemi důsledky? Kdo má přeci nějaký problém s chodem školky, tak ho řeší osobně přímo s učitelkou nebo s paní ředitelkou či se snad pletu?
Na závěr mi nezbývá než popřát sobě a všem zúčastněným, aby se věc vyřešila s chladnou hlavou a rozumem.


Alena Š.

[2014-11-08 23:07:53]

Dobrý den, nedá mi to nereagovat. Dcera chodí do školky od loňského šk.roku jako čerstvě 2letá. S p.uč. Verčou i Míšou jsme neměli za celou dobu vůbec žádný problém, právě naopak. Díky nim jsme překlenuli období, kdy se dceři chodit nechtělo. Za to tímto děkuji.. :)
\\"maminko\\" černé tečky? Proč ne, pokud jsou děti rozjívené nebo neposlušné. A v hospodě ať se každý baví o čem chce. K vaší připomínce řešení dětí tam, neni možné aby se někdo z přítomných zeptal třeba právě na vlastní dítě?
A Karle IV není těžké si tipnout, když na školku jsou 4 učitelky ve dvou třídách a o tečkách se tuším mluví pouze ve třídě starších. Předpokládám že v příspěvku \\"maminky\\" se jednalo o vrčeňskou hospodu, takže z těch 2 p.uč. je místní jen jedna..


posted by: Alena Š.

Karel IV.

[2014-11-04 12:52:10]

Díky Jirko, doufám, že mohu tykat mezi námi mrtvými králi :) Tak tedy paní ředitelka poznala o koho jde. Pak si tedy musíme počkat na závěry z pedagogické rady.
Paní Tereze se omlouvám a za svou nepozornost si sypu popel na hlavu...


posted by: Karel IV.

Jiří z Poděbrad

[2014-11-04 12:42:34]

To Karel IV.: Pokud dobře čtete všechny komentáře, věděl byste, že se paní ředitelka o jménu paní učitelky zmínila.


Karel IV.

[2014-11-04 12:08:32]

To Tereza Švecová: Je zajímavé, že jste hned poznala o kterou pí. učitelku se jedná, i když v příspěvku není její jméno ani naznačeno :)
Navíc se Váš příspěvek objevil v době, kdy byl kritický názor smazán (před jeho obnovením ze zálohy)


posted by: Karel IV.

Tereza Švecová

[2014-10-31 18:09:13]

Dobrý den, nechápu, že má někdo potřebu pomlouvat a dělat zle. Je snad každého věc, kde tráví volný čas. A nevidím problém v tom, aby se učitelka zastavila na jedno pivo nebo kafe v hospůdce. Však je jen člověk. A ráda bych vyjádřila touto cestou p.uč. Verunce podporu. Má dcera si ji ve školce okamžitě oblíbila a nemůžu si v žádném případě stěžovat. Je mi zle z toho, že je někdo schopen-pokud mu cokoli vadí, řešit to takovýmto způsobem.


posted by: Tereza Švecová

admin

[2014-10-31 10:49:47]

Komentáře se již zobrazují, chybou systému se v pravém sloupci zobrazovaly pouze ty z knihy návštěv.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 31.10.2014 ve 10:59:43


posted by: admin

Karel IV.

[2014-10-31 09:13:25]

Proč se na první stránce v Posledních komentářích objevují komentáře jen z Knihy návštěv a ne ze všech diskusí pod jednotlivými příspěvky?
Jo a nefunguje archiv posledních komentářů RSS


posted by: Karel IV.

Ředitelka

[2014-10-28 10:00:31]

Dobrý den. Jako ředitelka školy Vám sděluji, že jsem žádný komentář nesmazala a žádnou cenzuru v komentářích nedělám. O komentáři, který byl smazán vím a dokonce vím i čeho se týkal, neboť naše stránky sleduji pravidelně, přestože jsem ještě v PN. Ještě než jsem začala tuto věc řešit, zmizel ze stránek. Tím vyvstal problém, který jsem očekávala. Proto první opatření bude uděláno tím, že na stránky se již nikdo pod mým jménem nedostane. Dohodnuto s p. Potůčkem. Záležitosti týkající se smazaného komentáře již s p. učitelkou Veronikou částečně řeším. Závěrem mého příspěvku bych ráda sdělila, že zde zveřejním závěry z pedagogické rady, kde celá záležitost bude projednána. A na vás všechny z řad rodičů i veřejnosti, bych ráda apelovala. Pokud nejste s čímkoli spokojeni, ráda se s vámi osobně po předchozí domluvě sejdu. Ale ráda vám odpovím i v komentářích. Pro p. Hlupáčka obecného....nemám se za co stydět, cenzuru nedělám a k problémům se stavím čelem, pro p. krtka - velice dobře si vše uvědomuji. Děkuji a přeji všem krásný den. Eva Beránková, ředitelka školy


posted by: Ředitelka

krtek

[2014-10-28 08:48:37]

Pro ty, co zde mažou komentáře mám jen jeden vzkaz: Styďte se. Uvědomte si, že toto není jediná možnost jak veřejně vyjádřit svůj názor.


posted by: krtek

Strana 4 z 9
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 » »»
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner