Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Bohuna

[2009-10-27 20:57:54]

Dobrý den, ráda bych se připojila také se svým názorem na dětskou rýmu. Rýma u dětí NORMÁLNÍ NENÍ! Rýmou bohužel vše začíná (zánět průdušek, středního ucha, zápal plic atd). Proto je nesmysl tvrdit, že dítě co kašle a posmrkává může do školky, jinak by školka byla prázdná. Chtěla bych upozornit hlavně nás rodiče, ne personál školky, že jsme to my, kdo za dítě nesou odpovědnost a rozhodují za ně. Dítě se ráno nerozhodne, jestli půjde k lékaři, nebo do školky.Přála bych si,aby jsme všichni dávali děti do školky zdravé. Uvidíte, že budeme spokojeni všichni. My rodiče, že můžeme chodit normálně do práce, nemusíme se omezovat v různých aktivitách. Paní učitelky, že nemusí dětem utírat nosy a sbírat mokré kapesníky a zbyde více času na hry a hlavně budou spokojené děti. I rýma je nemoc, takže děti do školky dávejme úplně zdravé, bude se to vyplácet nám všem.
Děkuji rodič Marečková


posted by: Bohuna

Maruš

[2009-10-27 14:17:42]

Myslím si, že příspěvek by měl psát každý sám za sebe a ne jednat za \"většinu rodičů\".K názoru většiny rodičů se nepřipojuji,protože vím,že jen s rýmou a jen s kašlem do kolektivu chodili děti vždy, jelikož i s povrzením od doktorky nemusí být vždy dítě bez kašle a rými po prodělané memoci.


posted by: Maruš

lenka

[2009-10-20 09:43:42]

dobrý den,myslím že veše prozba je s prominutím směšná. Vaše dítě může rýmu chytit kdekoliv jinde, ať třeba v krámu,venku atd.Když vám to ve Vrčenské školce tak vadí,tak dejte vsše dítě do nepomuka když jsou tam tak úžasní jak tvrdíte.moje dítě ze začátku bylo taky pořád nemocné ale nikdy sem se na to nekoukala tak že za to může školka že tam pouští nemocné děti. rýma se dá řešit i jinak než antibiotiky. mam s tím zkušenosti takže vím o čem mluvím. týden jsme chodily do školky a týden marodily. ale je to váš a ten respektuji i když jsem musela nap svůj názor. krásný den


posted by: lenka

rodič dítěte z mš

[2009-10-19 20:23:32]

dobrý den,když si čtu váš posl příspěvek tak je mi docela k smíchu.proč tedy rodiče do této školky dávají své děti když jsou znechuceni tím že jsou jejich děti nemocné. myslím že kdyby mělo být doma každé dítě co kašle nebo posmrkává tak by tam nebyly žádné děti.


Rodiče dětí z MŠ

[2009-10-13 15:04:43]

Dobrý den!Máme na vás všechny,kteří se staráte o naše děti,velikou prosbu.Moc vás prosíme,aby děti,které jsou evidentně nemocné,nebyly přijímány do školky.Velmi nám vadí nezodpovědní rodiče,kteří klidně ráno přivedou dítě s tím,že má JEN rýmu,nebo JEN kašel.Vůbec si neuvědomují,že jejich dítě trousí bacily kudy chodí a odnáší to ostatní děti ve školce,ale také jejich (kolikrát velmi malí)sourozenci doma.Nechceme mít děti věčně nemocné a cpát je od podzimu do jara tabletkama,včetně antibiotik,ktéré ničí dětem imunitu.Prosíme vás,abyste byli na rodiče přísní a nechávali si předložit od rodičů potvrzení,od dět.doktora,že dítě,které má JEN kašel,nebo rýmu,může do dětského kolektivu.Třeba v Nepomucké školce neexistuje,aby přijali dítě s rýmou,nebo kašlem.Pokud by se stalo,že tam takové dítě je,ředitelka okamžitě volá rodičům,aby si dítě odvezli.Tak by to mělo být,to se nám líbí!!!Chápeme,že chcete vyhovět a pomoct rodičům,ale nemocné dítě,nemá ve školce co dělat.Tato situace se ve vaší školce opakuje každý rok a většina rodičů,je z toho už znechucena.Nechceme dělat zle,chceme vás jen moc,moc,poprosit,aby nám všechny paní učitelky v tomto směru vyšly vstříc a naše děti nebyly tak často nemocné.Děkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ředitelka

[2009-03-26 19:11:24]

Dobrý den i Vám. Máte určitě pravdu v tom, že nedokážeme odhadnout, zvláště pak v dnešní době, zda pobyt v solných jeskyních je skutečně to \"pravé ořechové\". Vždyť se jejich počet rozrůstá jak \"houby po dešti\". I když si přečtu kladné reference, přesto mohu i já pochybovat. Víte, ale jsem moc ráda za Váš příspěvek, protože mě přinutil k hlubšímu zamyšlení se nad touto záležitostí. Takže po skončení s určitým odstupem času akci vyhodnotím a výsledky zveřejním na našich stránkách. Také se podle výsledků a zkušeností zařídíme v příštím školním roce. Samozřejmě také dle zájmu rodičů. A co říci na závěr? Děkuji, moc Vám děkuji za pochvalu naší práce. To je pro nás totiž to nejvýznamnější ohodnocení. Udělal jste mi velikou radost. Srdečně Vás zdravím a přeji vše dobré.


posted by: Ředitelka

Zdejší 2

[2009-03-25 23:59:58]

Dobrý den. Se zájmem jsme si přečetli Vaše vyjádření o chystané sérii návštěv solné jeskyně. Dětem to určitě neublíží, avšak zůstávají pochybnosti, zda hlavním přínosem není ulovení nových zákazníků pro provozovatele \"jeskyně\". O čem naopak pochybnosti nejsou, to je úroveň Vaší péče o Vrčeňskou drobotinu. Za to velký rodičovský dík.


posted by: Zdejší 2

Eva Beránková

[2009-01-14 10:45:24]

Vážená paní Kasalová,
děkuji Vám za Vaše upřímná slova poděkování. Velice si vážím slov díků i pro všechny zaměstnance naší školy. Jsem ráda, že se nám podařilo Vám přinést trochu radosti a klidu v předvánočním shonu. Právě o to nám všem šlo. Tak jste nás všechny opět potěšila a já si velice vážím toho, že zmiňujete celý kolektiv naší školy. Právě to je ono - jeden bez druhého nedokáže nic. A já mám velkou výhodu. Mám zde výborný kolektiv lidí, kteří vždy a ochotně se vším pomohou. Takže ještě jednou díky a též přeji Vám, Kasalovým jen vše dobré.


posted by: Eva Beránková

Lída Kasalová

[2008-12-31 15:05:47]

Vážená paní ředitelko, paní učitelky a všichni zaměstnanci školky.
Vám patří naše poděkování za krásný předvánoční večer, který jste připravili s dětmi pro nás - diváky. Opět jste dokázali vytvořit tu neopakovatelnou atmosféru Vánoc, která se bez těch nejmenších již vytvořit ani nedá. Užili jsme si nejen koled, písniček a básniček, ale také Vašeho pěveckého kvarteta. A co navíc - ještě jsme byli všichni pohoštěni uměním Vašich kuchařinek. Díky a hodně zdravíčka a sil bez vážnějších zdravotních újmů z Vaší profese Vám do roku 2009 přejí Kasalovi


posted by: Lída Kasalová

Pepča Zeithaml s maminkou

[2008-06-20 14:03:05]

Pro paní ředitelku, učitelky a osatnímu personálu posílám neumělou básničku jako poděkování za roky strávené v naší školce :

Motto:

Vám poděkování a lásku Vám,
kéž zněly by jak zvony....(S.K.Neuman)


Byl jsem tenkrát maličký, když jsem přišel do školičky,
malý kluk, neměl šípy ani luk.
Byly tu i slzičky, klučík jsem byl maličký.
Našel jsem si kamarády, učil jsem se básničky,
také zpívat, kreslit, tancovat - všechno jsem měl hrozně rád. Ještě mluvit anglicky - dobré lidi míti rád.
Nebát se být bez maminky - třeba přes noc ve školce.
Pak nám naše kuchařinky pekly skvělé lívance.
Plavali jsme, soutěžili, "buřty" pekli na zahradě,
chodili jsme na výlety - měli jsme se parádně.
Pekli jsme si perníčky a zdobili stromečky.
V domovech jsme písničkami veselili stařečky.
Učím se i na flétnu - až se jednou ohlédnu (po těch prvních tónech), uvidím svou učitelku - paní Katku - která dala do začátku trpělivost, péči, lásku, také svoje umění. Třeba jednou ze mně bude velký slavný hudebník.
Díky všem, které jste mě měly v péči, dneska jsem už chytřejší.
Vyrostl jsem, teď jsem větší
už je ze mně "chlapák".
Dnes se s Vámi budu loučit - už je ze mně ŠKOLÁK!!!

Pepča Zeithaml


Strana 8 z 9
«« « 4 5 6 7 8 9 » »»
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner