Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

kutakova

[2016-10-12 10:41:45]

Dobrý den, náš starší syn má také syndrom ruka-pusa-noha. Je to běžná dětská nemoc! protože jsem zřejmě příliš přecitlivělá, šla jsem s ním k lékařce s jedním pupínkem, který nebyl \\\"normální\\\" a ejhle, ten pupínek ani nebyl charakteristický pro tuto nemoc, ale protože paní doktorka se s tímto onemocněním již setkala (na rozdíl ode mne) tak při pohledu do krku toto onemocnění odhalila. Takže se veřejně zastávám rodičů co s nějakým pupínkem poslali děti do školky. Není pupínek jako pupínek. Průběh u nás je velmi klidný, celkem jsme napočítali 6 pupínků a po celou dobu byl syn bez teplot.jak říkám - běžná dětská nemoc.....ale protože kluci v tomto počasí dost často kašlou, tak už se ve školce asi neukážeme. a nemohou za to pupínky.
a teď ještě ke stránkám....všechno je vždy napsané na dveřích, aby si i uhnané matky stačily přečíst co se bude v nejbližší době dít(opravdu nemám čas každý večer sedět na internetu). a raději než aktualizované stránky uvidím děti jak umí novou básničku, písničku, či vytvořili další veledílo. škoda jen, že u včeliček se tolik nových věcí neučí.
a na závěr, se školkou jako celkem jsem nadmíru spokojená a kluci jsou tam také rádi.


posted by: kutakova

Maiová

[2016-10-10 17:37:58]

Dobrý den,
velice mne překvapilo, jaké komentáře se zde kolikrát objevují a že někteří komentující nemají ani kuráž na to, aby se pod svou zprávu podepsali. Je jednoduché kritizovat a nepodepsat se, to umí opravdu každý. Buďme k sobě slušní, není to až tak těžké. Je v zájmu nás všech (jak rodičů, tak školky), aby vše fungovalo tak, jak má, aby naše byly ve školce zdravé (a ne aby si předávaly každou nemoc, která existuje) a aby tam chodily rády. Snažme se prosím všichni, takhle opravdu ničeho nedosáhneme.

Vážená paní ředitelko,
doporučuji možnost přidávání komentářů na tyto stránky zrušit, případně zavést přihlašování pod přístupovými údaji. Tímto by se dalo zamezit právě podobným anonymním vzkazům. Pokud má někdo téma, které je potřeba řešit, nechť ho řeší osobně a ne pod nicneříkající přezdívkou.

Přeji hezký den a pevné nervy všem.


posted by: Maiová

Ředitelka

[2016-10-06 11:29:04]

Dobrý den všem diskutujícím. Tak tedy dobře. Opravdu by mě zajímalo, kdo, vážená MSES, Vám řekl, že to zdravotně nezvládám. Dále informace o mé zástupkyni, nevím o koho jde, tudíž se nemohu vyjádřit k Vašemu hloupému konstatování o něčem, co nevím a co s prací v mateřské škole nesouvisí. Jistě jste velice dobře informována. Jen by mě zajímal Váš dodavatel těchto informací. A pokud se chcete dočkat fotek vašich dětiček. Mám radostnou zprávu. Ano, dočkáte se. Minulý školní rok dostaly za úkol dvě pracovnice webové stránky spravovat. To nevíte? Tak se podívejte zpětně. Nějak jim to opravdu zamrzlo. Čekala jsem dost dlouho. Již vybírám fotografie a pěkně po pořádku vše doplním od května. Prostě vše po pořádku.Pak dojde i na září a další měsíce. Jistě sklidím patřičnou pochvalu, tak, jak jsem si za poslední 2 roky skoro zvykla. Urážky a nevhodné příspěvky? Opravdu výborné a vytříbené způsoby. Asi si budeme muset zvykat. Jedno však nestrpím. Urážky a hrubé pomluvy kantorů či ostatních zaměstnanců.


posted by: Ředitelka

MSES

[2016-10-05 19:53:31]

Tak jsem se doslechla, že to paní řiditelka Beránková zdravotně nezvládá a její zástupkyně má důležitější zájmy, třeba jako shánění někoho, kdo přiveze jejího syna. Jo není nad to, když se může člověk spolehnout na personál. Tak doufejme, že se někdy dočkáme nových informací o dění ve školce a fotek našich dětiček. Děkujeme


posted by: MSES

Machková

[2016-10-05 15:31:18]

Prosím, přidávejte již letošní informace. Děkujeme


posted by: Machková

[2016-09-29 17:47:49]

:o(( pro tu nic nového není?? To je pro vás tak těžké udržovat stránky??
Tak proč je rovnou nesmazat????


posted by:

Maiová

[2016-09-23 18:37:40]

Náš syn se po dlouhé době vrátil do školky...moc se těšil na děti, na paní učitelku...
Přijdeme do školky a co to nevidíme na dveřích za oznámení?! - ve školce se objevila nemoc RUCE-NOHY-ÚSTA, která je vysoce nakažlivá!!!
Není vinou personálu, že k této situaci došlo, ale milí rodiče, buďte zatraceně trochu soudní a berte ohled na ostatní děti ve školce a ostatní rodiče. Pokud máte nemocné dítě nebo dítě s vyrážkou neznámého původu, nechte své dítě doma nebo jej vezměte k lékaři.
Buďte tak laskavi a neohrožujte zdraví a docházku ostatních dětí!!! Je absolutně nepřípustné, aby dítě s infekční nemocí bylo rodičem odvedeno do školky jako zdravé. A ať mi nikdo neříká, že se dítěti vyrážka objevila až ve školce - prvotní známky vyrážky se neobjeví z minuty na minutu (a když nevím, co daná vyrážka znamená, tak sakra dítě do školky nevodím).
Prosím tedy všechny rodiče, aby svá dítka, která jsou nemocná a dokonce nakažlivá nechávali doma a brali ohledy také na ostatní, kteří školku navštěvují.
Zároveň by asi paní ředitelko nebylo na škodu (když už to tedy některé rodiče nenapadne samotné) zpřísnit pravidla ohledně toho, za jaké situace může dítě do školky chodit a kdy ne...těchto pravidel se držet a tím předcházet podobným situacím.
Daná situace mne velice pobouřila, protože se snažím syna v případě nemoci či nachlazení nechávat z ohledu na ostatní doma a potom se dozvím toto. Dané dítě nemělo být do školky vůbec puštěno, ale především rodičem přivedeno.


posted by: Maiová

Jujkáček

[2016-09-22 18:39:13]

Dobrý den, mohu vědět, proč se zde na Vašich stránkách nic nedozvíme? Prý bylo dnes divadlo. Bude se někdo o stránky starat, nebo ne??
Předem děkujeme za odpověď.


posted by: Jujkáček

Kája

[2016-09-08 09:58:24]

1) Nepíše se \\\"apgrejd\\\", ale \\\"upgrade\\\", když už jsou zmiňovány technické nedostatky stránek
2) Podstatná informace pro rok 16/17 je zde zobrazena a jsem si jistá, že brzy budou doplněny další novinky. Při posledním rozhovoru se mi p. ředitelka o aktualizaci (nebo tvorbě nových) stránek dokonce zmiňovala. Kdyby informace zde zveřejněné byly staré 6 let, tak neřeknu, ale takhle... myslím, že nespokojenost se dá vyjádřit i trochu jinak.

Na jednu stranu chápu Vaše pohoršení, na druhou stranu by neškodilo také trochu podpory, případně vyjádřit svou prosbu trochu jinak.


posted by: Kája

Jája

[2016-09-06 18:33:13]

Valím bulvy na Vaše zamrzlé stránky. Vy asi ještě žijete ve školním roku 15/16.
Nechcelo by to apgrejdovat??


posted by: Jája

Strana 2 z 9
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner