Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Lída Kasalová

[2008-05-10 14:01:29]

Vážená paní ředitelko, ač jsme téměř 200 km od Vaší školičky, na Web stránkách sledujeme Vaše akce a práce s dětmi. Prohlížíme fota s děním ve Vaší školce a také sdělování zážitků našich vnoučat. Ač nejsem pedaogická pracovnice,chci Vám a Vašim všem zaměstnancům vyjádřit velké poděkování za ty naše malé človíčky, kteří měli to štěstí, že chodí právě k Vám, do Vaší školičky,kde se o ně starají tak perfektní (podle mého názoru) pedagogové. Máte skvělé a originální nápady,dokážete vypěstovat u dětí jejich (asi) budoucí zájmy např.hra na hudební nástoje-viz můj vnuk Pepča(flétna) ,pohybové a manuální schopnosti, atd.atd.

Přeji Vám a všem vaším zaměstnancům hodně sil a zdraví a budeme se těšit zase na závěrečnou besídku letošních absolventů Vaší školky, k nímž (bohužel) bude patřit i můj vnouček Pepča. Připravte nám zase něco krásného (jako vždycky) a když uvidíte slzy v naších očích, tak to budou slzy štěstí ,co jste všechno děti naučili vašimi schopnostmi,laskavostí a hlavně osobnostmi každé z Vás -jejich učitelek. Váš přístup k našim maličkým je velký dar pro jejich budoucnost. A tím Vám chci poděkovat za mravenčí práci a trpělivost s nimi. Díky.


posted by: Lída Kasalová

Eva Horáková

[2008-04-11 14:01:06]

Vážená paní ředitelko - nebo ahoj Evo,vyhledala jsem si moji milovanou Vrčeň a na fotce ze školky se usmíváš ty.Moc tebe a všechny ve Vrčeni zdraví Eva Horáková/Hokešová/.Dej o sobě něco vědět,těším se!


posted by: Eva Horáková

Eva Beránková, MŠ Vrčeň

[2008-01-01 14:00:38]

Vážená paní Kasalová, děkuji Vám z celého srdce za Vaše slova chvály na naši práci s dětičkami. Velice si toho vážím a dovoluji si takto poděkovat i jménem všech zaměstnanců naší školy. Pro nás je to obrovská podpora v naší práci - myslím, že mohu klidně říci, že je vidět, že máme všechny děti rády a že práce s nimi je pro nás velkým potěšením. I my učitelky máme radost z vynikajících výkonů našich dětiček. A pochvala od Vás je pro nás všechny výborným vysvědčením. Já Vám za vše moc děkuji a přeji Vám doma a celé Vaší rodině do nového roku pevné zdraví a hodně štěstí. Těšíme se na další setkání s Vámi.


Ludmila Kasalová

[2007-12-28 14:00:15]

Vážená paní ředitelko,

opět jste nám Vy a vaše učitelky připravily nádhrnou předvánoční atmosféru vystoupením Vašich dětí. Musíme vyzvednout Vaše umění s dětmi, které často chybí, protože jsou nemocné a přesto s nimi dokážete nacvičit tak nádherné věci, které nám - divákům- vženou slzy do očí.

Do příštího roku Vám i všem Všim svěřncům přejeme moc a moc zdravíčka, hodně pevných nervů, sil a hlavně zase nových nápadů, na které se budeme těšit.


Ludmila Kaslová

[2007-07-10 13:58:54]

Vážená paní ředitelko,

tímto dopisem Vám a všem paním učetlkám chceme poděkovat za krásné odpoledne, které jste nám připravila Vy s dětmi závěrečnou besídkou Vaší školky. Na dětech je vidět, že se jim plně věnujete, protože dokáží zvládnout tak rozsáhlé pásmo v poměrně krátké době. Nám "divákům" jste připravili opět krásný zážitek.

Hodně zdraví, krásné prázdniny a další nádherné nápady pro další práci Vám přejí prarodiče "Pepči a Nelinky.


posted by: Ludmila Kaslová

Eva Beránková, MŠ Vrčeň

[2007-04-04 13:58:24]

Vážená paní Krumpholcová, děkuji za Váš historicky první vzkaz v naší "Knize návštěv". O to krásnější je však Vaše hodnocení jak našich stránek, tak přístupu našich pracovnic ke své práci. Za celý kolektiv naší školy Vám děkuji a věřte, že je to pro nás všechny milé a upřímné povzbuzení. Děkujeme!


Martina Krumpholcová, Tojice

[2007-03-28 13:56:48]

Hezký den všem v mateřské školce ve Vrčeni. Chválím vaše webové stránky, ale hlavně chválím vaše nadšení, se kterým se staráte o mé děti. Děkuji !


Erebos

[2007-01-15 16:40:11]

Jeho jménem se nazývá nejhlubší a nejtemnější část podsvětí, kde sídlí jeho vládce Hádés.


posted by: Erebos

Strana 9 z 9
«« « 5 6 7 8 9
Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner