Besídka pro maminky
[pátek, 11. květen 2007]Ve čtvrtek, 10. května 2007 se uskutečnila opět po roce v naší škole besídka pro maminky k jejich svátku. Děti z obou tříd – „Včeličky“ i „Medvíďata“- přednesly a zazpívaly svým maminkám pěkné básničky, písničky a předaly jim dárečky, které si pro ně připravily v mateřské škole. Radostnou atmosféru umocňovala velká účast přihlížejících.
Eva Beránková - ředitelka školy



vložil: Webmaster [Aktuální dění] 20:19 [comment]
Přidat reakci
Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
