Besídka pro maminky

[pátek, 11. květen 2007]

Ve čtvrtek, 10. května 2007 se uskutečnila opět po roce v naší škole besídka pro maminky k jejich svátku. Děti z obou tříd – „Včeličky“ i „Medvíďata“- přednesly a zazpívaly svým maminkám pěkné básničky, písničky a předaly jim dárečky, které si pro ně připravily v mateřské škole. Radostnou atmosféru umocňovala velká účast přihlížejících.

Eva Beránková - ředitelka školy


vložil: Webmaster [Aktuální dění] 20:19 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!





Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner