Ohlédnutí za dubnem 2026
[pondělí, 11. květen 2026]Měsíc duben byl v naší školce opravdu nabitý... Začali jsme s plaveckým kurzem, byli jsme na výletě ve Svíčkárně Rodas v Plzni Liticích, navštívil nás spolek Ametyst a velikonoční zajíček, vařili jsme kotlíkový guláš na zahradě pro rodiče, zdobili jsme májku, pekli buřtíky, pořádali svačinky na zahradě a navštívili jsme kamarády ve škole, kam nás pozvali na divadelní představení Řemeslnické písničky.
Zvětšit obrázek






























vložil: učitelka Míša 13:31 [comment]
Přidat reakci
Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
