Noční pobyt dětí v MŠ

[neděle, 11. červen 2006]

Již několikátým rokem pořádají učitelky MŠ Vrčeň pro své svěřence dvoudenní pobyt dětí v mateřské škole i s přespáním.

Tentokrát se tato akce konala z 8. 6. na 9. 6. 2006. Po celé dva dny měly učitelky pro děti připraveny činnosti, hry a soutěže tak, aby se děti dobře bavily, aby si zasoutěžily, také relaxovaly a hlavně, aby měly hodně pěkných vzpomínek.

V letošním roce kromě všech tradičních dětských her a soutěží, kterých bylo celkem 13, se nově konala soutěž v jízdě na kole nebo koloběžkách, a to jak ve zručnosti, tak v rychlosti.

K tomu měly připraveny improvizované dopravní hřiště, takže zde plnily úkoly i z dopravní výchovy a z bezpečnosti v silničním provozu.

Nejlákavější a zároveň nejobávanější byla „noční hra“, kde děti překonávají svůj pocit strachu, a kde prokáží svoji odvahu. Tato hra je vždy laděna do pohádkového dětského světa. Letos děti navštívily postavičky „Jů a Hele“, ke kterým děti za šera došly a zde plnily připravené úkoly. Samozřejmě byl každý odměněn od „Jů a Hele“ odměnou.

Poté se děti uložily ke spánku a ráno je od „Jů a Hele“ čekalo překvapení pod polštářkem.

Všichni odvážlivci, kteří se zúčastnili tohoto dvoudenního pobytu i s nočním přespáním dostali diplom, odměny a domů si odnášeli plno pěkných zážitků. (eb)


vložil: Webmaster [Aktuální dění] 21:41 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner