Návštěva Evy Urbanové

[úterý, 16. květen 2006]

Vskutku neobvyklým a velice příjemným dopolednem byl pro všechny děti a zaměstnance mateřské školy den 27. 4. 2006, kdy nás poprvé a nečekaně navštívila naše světoznámá operní hvězda paní Eva Urbanová a hned všechny děti obdarovala děti zdravým mlsáním – Pribiňáčky.

Děti si ihned získala svým velice milým a bezprostředním přístupem a ty jí hned vyprávěly své zážitky, zazpívaly a zarecitovaly jí básně a písně, které se naučily v kroužku anglického jazyka, jehož výuku jim paní Urbanová sponzoruje. Poté se děti pochlubily zpěvem písní v českém jazyce, které se naučily v mateřské škole a paní Urbanová jim též zazpívala několik lidových písní a ukolébavku. To bylo ticho! Z tváře naší slavné operní pěvkyně vyzařovala radost a uspokojení z vystoupení našich dětiček.

Co říci na závěr? Prožili jsme všichni vzájemně krásné dopoledne. Společné foto a slib od paní Urbanové, že se na nás zase přijde podívat děti uspokojil. Rozloučily se malým dárečkem, který samy ve školce vyrobily a ještě dlouho o návštěvě hovořily.

Tak, paní Urbanová, mnohokrát Vám děkujeme, bylo to od Vás velice milé!

Eva Beránková, ředitelka MŠ Vrčeň


vložil: Webmaster [Aktuální dění] 21:31 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner