Ukázka plazů

[středa, 26. říjen 2022]

Dne 24.10. 2022 jsme se všichni těšili na neobvyklou návštěvu. V boxech to trošku syčelo. Milá slečna s asistentkou nám všem představila tajemná stvoření. Hady, ještěrky a chameleona. Poslouchali jsme jaké úžasné vlastnosti zvířátka mají, co dobrého dostávají k jídlu a jaké mají postýlky. Všichni jsme si mohli opatrně prstíčkem zvířátka pohladit. Obdivovali jsme akrobata chameleona, který svými šikovnými dvěma prsty pevně držel příčky žebříčku a šplhal nahoru.

Ještěrky nám předváděly jak lezou po skříňce, zdánlivě bez držení.

Tajili jsme dech před hroznýšem, i když to bylo jen dvoumetrové mládě. Bylo to kouzelné a trošku strašidelné a moc se nám to líbilo. Děkujeme slečně Ella Smith.

p. uč. Květa Malá


Ukázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazůUkázka plazů

vložil: Učitelka Petra 13:50 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner