Šikovné ručičky květen - Včeličky

[neděle, 12. červen 2022]

Začátek měsíce jsme u Včeliček věnovali maminkám. Těšili jsme se na besídku, na kterou jsme trénovali vystoupení a připravovali relaxační salón, do kterého jsme maminky pozvali. Vyráběli jsme dárečky v podobě přániček a také jsme pro maminky uvařili pampeliškový med. Děti nasbíraly spoustu pampelišek, ze kterých pak vznikl slaďoučký medík. :) 

Také jsme pozvali do našeho relaxačního salónu Medvídky a krásně jsme se o ně postarali - masírovala se záda, chodidla, hlava i  ruce a samozřejmě se nezapomnělo ani na paní učitelky, o které jsme se také postarali. :)

Využili jsme krásné počasí a vyráželi na vycházky na louku i do lesa, kde jsme si užili spoustu legrace. :)


Šikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - VčeličkyŠikovné ručičky květen - Včeličky

vložil: Učitelka Petra 20:01 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Projekt tvořivá škola Banner Se Sokolem do života Banner Celé Česko čte dětem Banner