Odměna za účast v projektu

[čtvrtek, 2. červenec 2020]

Naše školka se začátkem školního roku zapojila do projektu České obce sokolské "Nestojíme za vrátky, cvičíme se zvířátky". I když nám pravidelné cvičení přerušil koronavir a s ním uzavření mateřské školy, děti si tělocvik užívaly a často prokázaly velikou zdatnost. Za splněné úkoly si mohly nalepit obrázky v sešítku, což byla veliká motivace. Za odměnu obdržely diplom a krásnou medaily. I naše školka obdržela diplom za účast v projektu a maskota - plyšového sokola:-) V tomto projektu budeme pokračovat i v příštím školním roce.

Odměna za účast v projektu Zvětšit obrázek

Odměna za účast v projektuOdměna za účast v projektuOdměna za účast v projektu

vložil: učitelka Míša 08:05 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!