Pro rodiče a děti

[pondělí, 3. září 2018]

Vážení rodiče a milé děti. Dovolte mi, abych se touto cestou s Vámi se všemi rozloučila. Po mé 42leté pedagogické praxi jsem vůbec poprvé nestála ve třídě a nevítala jsem Vás s Vašimi dětmi po prázdninách a při zahájení nového školního roku. Ale byla jsem s Vámi se všemi v duchu a v myšlenkách. Chci Vám z celého srdce poděkovat za ty roky, které jsme společně prožívali. Pro mě to byly roky krásné, naplněné láskou Vašich dětí. Přeji Vám a Vašim rodinám do budoucna vše jen to hezké, vše jen to dobré. Hodně zdraví a štěstí. Přeji Vám pohodu a spokojenost. Vyřiďte prosím Vašim dětem, že je mám pořád moc a moc ráda. Buďte všichni šťastni. Loučím se s Vámi s láskou, s úctou a s krásnými pozdravy. Vaše ředitelka, Eva Beránková :-)

Pro rodiče a děti Zvětšit obrázek

Pro rodiče a děti

Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Starosta

pátek, 7. září 2018
10:42

Starosta

Osobně jsem Tě Evo již poděkoval, a to nejen jménem svým, ale i jménem celého zastupitelstva obce. Učiním tak ještě v krátkosti i zde na webu MŠ. 42 let ve školství je opravdu velký kus života. Bylo mi potěšením, že posledních 20 let Tvého profesního života jsem mohl být Tvým kolegou v zastupitelstvu obce. Za ta léta jsme museli řešit spousty problémů, od finančních záležitostí, oprav a rekonstrukcí, přes nedostatek dětí, až po jejich přeplněnost. Od velkých povodní až po tropická sucha. Myslím, že se nám to vše podařilo zvládnout velmi dobře. Pevně doufám, že se spolu budeme potkávat i nadále, byť třeba za jiných okolností. Ještě jednou velké díky a přeji hodně zdraví, štěstí a pohody!
Nové paní ředitelce, se kterou již pár dní spolupracuji, přeji, aby se jí u nás líbilo, aby jí vydržel elán co nejdéle a aby naše školka stále vzkvétala. Jak jsem jí slíbil, pokud to bude v mých silách, určitě rád pomůžu.


Napsal: Starosta [Odpovědět]